احسان محسنی ثانی داور مهمان بهترین آگهی های تبلیغاتی مدیا آرشیو

1395/10/16 - 10:38:13
احسان محسنی ثانی داور مهمان بهترین آگهی های تبلیغاتی مدیا آرشیو  احسان محسنی ثانی مدیر عامل شرکت فرآهنگ و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغات فرآهنگ (مرکز مدیریت رسانه ) به عنوان داور مهان بهترین آگهی های تبلیغاتی آذر 1395 انتخاب شد.

محسنی ثانی به مدت دو سال عضو شورای نظارت بر تبلیغات سازمان صدا و سیما در سال 1380 بوده و در سال 1383 به عنوان نائب رییس هیات مدیره کنسرسیوم پذیرش و پخش آگهی های بازرگانی مراکز استانها مشغول به فعالیت بوده و از سال 1378 لغایت 1383 به عنوان مدیر عامل نمایندگی پذیرش و پخش پیامهای بازرگانی استان خراسان را برعهده داشته است. او در سال 1394 رییس کمیته شهرستان های انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی ایران بوده و از سایر فعالیت های آقای محسنی ثانی می توان به عضویت ایشان در انجمن صنفی کانون آگهی و تبلیغات ایران و مشاور اتاق بازرگانی ایران اشاره نمود.

Image title


آگهی های تلویزیونی

  1- محصولات سان استار ، دعوت به تماشای برنامه

به دلیل استفاده از تصاویری هیجان انگیز در فرمی هنرمندانه و خلاق و انتقال حس جوانی و انرژی مثبت به مخاطبان در زمانی اندک، ماندگار و تاثیرگذار.

  2- محصولات دوو ، لوازم خانگی دوو

به دلیل استفاده از محیطی دلنشین و خانواده ای صمیمی و نیز نشان دادن محصولاتی که خود وظایفشان را انجام می دهند و کار را برای انسان راحت تر می کنند.

  3- پشت چراغ قرمز بوق نزنیم

به دلیل استفاده از موضوعی ساده، با نگاهی ساده اما جذاب و تاثیرگذار و اشاعه فرهنگ عمومی و اجتماعی در قالب پیامهای شهروندی.

  4- محصولات صحت ، دیرین دیرین

به دلیل استفاده از برنامه ای آشنا برای عموم مردم جهت معرفی محصول و استفاده از چاشنی طنز.

  5- شیرآلات کی دبلیو سی ، شیرآلات توکار

به دلیل موجز بودن و استفاده صحیح از موسیقی دلنشین و تصویر برداری ساده اما دقیق با حفظ تمام جزییات و معرفی کامل محصولات.

  6- رایش ، شوینده و پاک‌کننده های رایش

به دلیل استفاده از افکت های ویژه ی تصویری در قالبی خلاقانه و تاثیرگذار و استفاده ی صحیح از کاربرد محصولات در فرمی ماندگار(فقط فاینال شات با تصویر همخوانی ندارد).

  7- همراه اول ، بسته اینترنت همراه نوترینو

به دلیل استفاده از نشانه های سرعت که از ویژگی های اصلی اینترنت محسوب می گردد به صورت واقعی و افکت های ویژه تصویری و نیز ریتم مناسب و ایجاد نشاط و هیجان در مخاطب.

  8- آبمیوه تکدانه ، آب آلبالو تکدانه

به دلیل استفاده از ایده ای خلاقانه، ساده و دلنشین و اجرایی متفاوت.


بهترین آگهی رادیویی

آگهی های رادیویی پخش شده در آذر ماه، فاقد عناصر لازم برای انتخاب به عنوان بهترین آگهی بوده اند.


ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.